evendo

nowoczesne i bezpieczne

bezpieczeństwo Twojego biznesu priorytetem w systemie evendo

 

System evendo został zaprojektowany i stworzony przy wykorzystaniu najlepszych, najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych dostępnych technologii gwarantujących użytkownikowi to co najważniejsze w tego typu systemach:

 

 1. Przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika.
 2. Zrozumiałe i powtarzalne schematy postępowania identyczne w każdym module systemu.
 3. Wykorzystanie wyskakujących okien (tzw. popup) podczas tworzenia nowych zapisów do bazy daje użytkownikowi pełną przejrzystość, kontrolę i stabilność pracy w systemie.
 4. Podręczna i czytelna pomoc dostępna w każdym module osobno pozwala szybko znaleźć podpowiedź dla okna, w którym akurat znajduje się użytkownik.
 5. Zastosowany certyfikowany klucz kodowania SSL gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich wprowadzanych danych i brak możliwości dostępu do nich osób nieupoważnionych. Dostęp dla każdego użytkownika do poszczególnych obszarów systemu nadawany jest przez właściciela/administratora systemu.
 6. Baza danych przechowywana jest na zaawansowanych technologicznie serwerach Spółki Evendo a nad bezpieczeństwem danych czuwa sprzętowy firewall oraz macierze dyskowe.

 

Z punktu widzenia Klienta, system evendo działa w tzw. chmurze. Jest to znana technologia, dzięki której użytkownik ma dostęp do swoich danych z każdego miejsca na Ziemi i praktycznie z każdego urządzenia połączonego z Internetem.

 

Dlaczego korzystanie z systemu w chmurze jest lepsze od systemu na własnym serwerze:

 

 1. Względy ekonomiczne: brak konieczności zakupu drogiej infrastruktury sprzętowej. Aktualnie coraz więcej dużych przedsiębiorstw, które dotychczas posiadały własną serwerownię systematycznie przechodzi na model kolokacji czyli dzierżawy wirtualnych lub fizycznych serwerów od dostawców z Polski lub z innych krajów na całym Świecie. Jest to rozwiązanie ekonomicznie bardziej efektywne niż posiadanie własnego zaplecza serwerowego oraz kilku opiekujących się nim informatyków.
 2. Względy bezpieczeństwa:
  1. bezpieczeństwo danych, które zapisywane są na on-linowo backupowanych dyskach,
  2. antywirusowe zabezpieczenie sprzętowe oraz softwarowe,
  3. certyfikat bezpieczeństwa SSL.
 3. Względy funkcjonalne:
  1. zawsze aktualna wersja systemu, w którym zmiany i poprawki są wprowadzane na bieżąco i nie wymagają przeinstalowania przez użytkownika całego systemu,
  2. brak konieczności jakiejkolwiek konfiguracji systemu i opieki informatycznej ze strony użytkownika – system zawsze gotowy do pracy,
  3. natychmiastowy dostęp do systemu z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu.
 • iOpen
 • IT-Stream
 • Automaty używane
 • All4Vending
 • PSV
 

Copyright © 2013 evendo | Wykonanie: IT-Stream